Повне обстеження перед встановленням діагнозу

Клінічний огляд

Якісний клінічний огляд та детальна діагностика з використанням новітніх найсучасніших методів – запорука постановки точного діагнозу, проведення якісного лікування за канонами доказової медицини.

Наші спеціалісти

Наші спеціалісти працюють згідно з новітніми протоколами вітчизняних та світових профільних медичних організацій, постійно самовдосконалюються, освоюють найактуальніші методи діагностики та лікування задля підтримки Вашого здоров’я. Є провідними спеціалістами регіонального та всеукраїнського рівнів.

Ви можете

зв'язатись з нами

Франкомед – прогресивна клініка сучасної медицини, яка надає послуги діагностики та лікування захворювань як терапевтичного, так і хірургічного профілю. 

Ми дбаємо про ваш комфорт від перших етапів діагностики, впродовж всього лікування і до одужання. 
Ми також допоможемо Вам в профілактиці багатьох захворювань, адже ні для кого не таємниця, що краще захворювання попередити, ніж лікувати.  

 

Переваги Франкомед

ми працюємо задля підтримки здоров'я прикарпатців від наймолодшого віку і до глибокої старості

Опрацювання аналізів

Наші спеціалісти уважно і ретельно проводять інтерпретацію лабораторних, інструментальних та інших досліджень для постановки точного діагнозу і вибору подальшого оптимального та персоніфікованого лікування.

Стаціонар

Під час лікування та після оперативного втручання Ви залишаєтесь в комфортних умовах нашої клініки під наглядом медичного персоналу, адже Ваше здоров’я – наш пріоритет.

Медикаменти

Надаємо рекомендації для вибору медикаментів під час лікування того чи іншого захворювання згідно останніх вітчизняних та світових протоколів і за канонами доказової медицини. Забезпечуємо медичний супровід введення ліків згідно найновіших ін’єкційних методологій в умовах клініки та на дому.

Діагностика

Діагностичні дослідження в нашій клініці включають в себе ЕКГ, холтерівське моніторування ЕКГ та АТ, різні види ультразвукової діагностики, рентгенографії, комп’ютерної томографії, клінічні аналізи, цитологічні та гістологічні дослідження. У Франкомед за допомогою сучасної апаратури проводимо езофагогастродуоденоскопію; з можливістю проведення біопсії та патогістологічного дослідження матеріалу, колоноскопію поліпектомію під час гастроскопії і колоноскопії .