В нашій клініці Франкомед за допомогою сучасного ультразвукового апарату ACUSON NX3 Elite  ми проводимо ультразвукове дослідження органів черевної порожнини, серця, щитовидної залози, органів сечостатевої системи, доплерографію (дуплексне та триплексне) обстеження судин, суглобів, лімфовузлів, органів малого тазу у жінок та чоловіків, молочних залоз, ультразвукове дослідження під час вагітності.

Даний ультразвуковий апарат є одним з найкращих на теренах Франківщини і належить до експертного класу, що гарантує Вам якісне і провідне обстеження!

Тільки в Франкомед за доступними цінами і під чітким керівництвом справжніх професіоналів своєї справи ми можемо забезпечити ультразвукове дослідження задля детальнішої діагностики швидко, якісно і сучасно!

Апарат УЗД ACUSON NX3 Elite - новітнє обладнання для проведення широкого спектру медичних обстежень. Основними перевагами апарату УЗД ACUSON NX3 Elite є висока точність показників, зручність у використанні, чудова якість зображення, висока чіткість екрану, хороша глибина візуалізації, клас системи експертний, універсальність і чудова практичність.

Підсумовування даних у Апараті УЗД ACUSON NX3 Elite  отримується від ультразвукових променів під різними кутами прийому-передачі. Даний вид сканування збільшує чіткість контурів і межі тканин, а також дозволяє отримати зображення томографічної якості.

Опція DICOM дозволяє не тільки створювати і зберігати дані про пацієнта на одному окремо взятому пристрої, але і передавати їх в єдину мережу, в якій можуть бути об'єднані дані ендоскопічних, томографічних, флюорографічних та інших досліджень на загальному сервері клініки, що вдосконалює процес діагностики в цілому. Також доступний різний набір опцій, який застосовується для зменшення шумів і зернистості під час ультразвукового сканування. Дані функції дозволяють оптимізувати зображення та полегшують інтерпретацію і в подальшому постановку діагнозу.

ACUSON NX3 Elite підтримує ще ряд додаткових функцій, які суттєво полегшують і вдосконалюють рутинні обстеження:

 • Технологія візуалізації параметрів пружності eSieTouch

Технологія дозволяє в режимі реального часу проводити кількісну оцінку деформації, розраховувати і відображати відносну жорсткість тканини в ділянці, яка цікавить лікаря.

 • Технології візуалізації з контрастними речовинами Cadence Contrast Agent Imaging

Надає покращену візуалізацію введених в орган-мішень контрастних речовин з високою роздільною здатністю.

 • Технологія syngo fourSight TEE view

Інтегрований метод, який забезпечує захоплення, перегляд, обробку та відображення 3D даних, використовуючи ЧЕРЕЗСТРАВОХІДНИЙ датчик.

 • Пакет технологій Mitral Valve Assessment

Інтегрований метод, який в поєднанні з методом syngo fourSight TEE, забезпечує детальну оцінку морфології мітрального клапана на основі 3D зображень для встановлення більш точного діагнозу, визначення патології і її розміру.

 • Компоненти syngo Auto LeftHeart

Використовує прогресивну технологію розпізнавання образів, засновану на великій базі даних, що забезпечує експертні вимірювання фракції викиду, кінцевого діастолічного і систолічного розмірів.

 • Технології syngo Auto OB

Інноваційний алгоритм, який дозволяє автоматично вимірювати найбільш поширені структури плода, необхідні для біометрії плода.

Для нашої клініки надважливим є сімейний підхід! Тому у нас ви зможете пройти ультразвукове обстеження, як дорослих, так і дітей, з метою профілактичного огляду та для діагностики різноманітних патологій, обстеження вагітних на різних термінах та немовлят з перших днів життя! Пам’ятайте, ваше здоров’я і комфорт під час обстеження – наш пріорітет!

Рекомендуємо Вам пройти ультразвукове обстеження в клініці Франкомед! Ми гарантуємо якість, сучасність і фаховість даного дослідження!

У нашій клініці Франкомед за допомогою цифрового рентгенапарату SIEMENS MOBILETT XP Digital проводимо рентгенографію органів грудної клітки, рентгенографію органів черевної порожнини, рентгенографію кісток черепа, носа, придаткових пазух носа, кісток і суглобів, грудини, ключиць, ребер, хребта, кісток таза, оглядову і екскреторну урографію і цистографію.

Наша клініка – єдина на Франківщині, яка надає послуги рентгенологічного обстеження приватно! Ми дбаємо про Ваш комфорт і надаємо можливість пройти рентгенологічне обстеження швидко, доступно і абсолютно безпечно!

 У роботі ми використовуємо нову революційну розробку фірми SIEMENS - установку MOBILETT XP Digital - перший в світі повністю цифровий мобільний генератор.

Апарат являє собою моноблок з високочастотним генератором рентген-випромінювання 30 кВт (найпотужніший серед пересувних апаратів), панеллю керування і ящиком для касет, до якого прикріплена шарнірна "рука" з поворотним випромінювачем на кінці. Апарат підключається за допомогою вилки до розетки мережі.

Є також модифікація з акумуляторною батареєю з тривалим терміном експлуатації, яка дає можливість лікарям проводити знімки без підключення апарату до мережі та переміщати апарат за допомогою електродвигуна.

Завдяки потужному генератору апарати Моbilett ХР можуть використовуватися цілодобово без обмежень у часі і забезпечують високу якість знімків, що не поступається по якості знімкам, виконаних на сучасних стаціонарних рентгенапаратах, при виключно низькому променевому навантаженні.

Апарат має плоский цифровий детектор, виконаний на основі аморфного силікону, який відразу трансформує енергію рентген-випромінювання в цифрове зображення знятого об'єкту і передає його на робочу станцію для комп'ютерної обробки і архівації в матриці 14 Bit (3000х3000 пікселів) у форматі DICOM-3, а також передачі рентген-зображень по комп'ютерних мережах і отримання високоякісних твердих копій на лазерній камері.

При цьому забезпечується мінімальне променеве навантаження і максимальна пропускна здатність за рахунок безплівкової технології.

 

Архівація зображень і зберігання їх на жорсткому диску дозволяє за потреби легко і без зайвої паперової документації спеціалістам будь-яких профілів порівняти Ваші знімки кількарічної давнини, що удосконалює процес діагностики і лікування!

Флет-детектор з'єднується з рентген-системою довгим гнучким кабелем і може бути встановлений в будь-якому місці, де потрібно провести рентгенографічне дослідження пацієнта.

Ми дбаємо про Вашу безпеку і робимо все, щоб рутинні обстеження були доступні!

Рекомендуємо Вам пройти рентгенологічне обстеження в клініці Франкомед! Ми гарантуємо якість, сучасність, безпечність і фаховість даного дослідження!

У Франкомед за допомогою сучасної апаратури, а саме Відеопроцесора для ендоскопічного дослідження PENTAX EPK-i HD PLUS, проводимо езофагогастродуоденоскопію; з можливістю проведення біопсії та патогістологічного дослідження матеріалу, колоноскопію, поліпектомію під час гастроскопії і колоноскопії .

Відеопроцесор PENTAX EPK-i HD PLUS - апарат експертного класу, що забезпечує найвищу якість зображення стандарту HD PLUS, він є одним з найкращих на теренах Франківщини!

Фахова підготовка перед обстеженням, чуйний медичний персонал зроблять проведення будь-якого ендоскопічного обстеження у нас швидким, максимально безболісним і якісним!

Відеопроцесор EPK-i має наступні переваги:

 • Найвища якість зображення. Сучасні технології дозволили добитися деталізації і передачі кольору зображення стандарту HD PLUS.
 • Зручний інтерфейс на основі сенсорного екрану дозволяє управляти всіма необхідними налаштуваннями.
 • Можливість підключення зовнішніх моніторів через DVI вихід.
 • Окремий вимикач для мережі і для лампи, що дозволяє вимикати лампу між процедурами.

 

 • Сучасне програмне забезпечення робить роботу з зображеннями швидкою і забезпечує зручний документообіг.

 

 • Можливість збереження зображень на жорсткому диску персонального комп'ютера при натисканні на кнопку збереження.

Для кращої обробки і запису процедури на зовнішній носій використовується медичний відеорекордер Stryker SDC Ultra – це цифровий пристрій обробки медичних зображень – система управління інформацією «все в одному». Дозволяє записувати , планувати і зберігати відеоматеріали. Володіє численними функціями для безперервної роботи з великими обсягами даних.

Відеорекордер Stryker SDC Ultra архівує ендоскопічні знімки у високій роздільній здатності на 250Гб внутрішньому жорсткому диску. Прилад зручний в експлуатації і отримує оцифровані нерухомі і рухомі фото-відео.

У роботі також використовується якісна установка для промивання Olympus SonoSurg-IU.

Пам’ятайте, що виконана ендоскопія на сучасному обладнанні, доставляє мінімальний дискомфорт під час обстеження! А індивідуальний підхід саме у нашій клініці зробить обстеження як дорослих, так і дітей, доступним, швидким і інформативним!

Тому не зволікайте!

Рекомендуємо Вам пройти ендоскопічне обстеження в клініці Франкомед! Ми гарантуємо якість, сучасність, безпечність і фаховість даного дослідження!

Якісний огляд лікаря-оториноларинголога неможливий без сучасного обладнання!

Тільки у нашій клініці Франкомед наявний єдиний в області надсучасний ЛОР-комбайн ST-E200, який забезпечує високопрофесійне якісне профільне обстеження у лікаря-оториноларинголога!

ЛОР-комбайн ST-E200 охоплює значний діапазон функцій, оптимізуючи і полегшуючи роботу оториноларинголога. Застосування ЛОР-комбайна економічно доступно, розширює діагностичні та терапевтичні можливості лікаря, полегшує його роботу, огляд ЛОР-органів.

Це дозволяє не тільки швидко поставити діагноз пацієнту, але відразу ж провести необхідні маніпуляції і процедури. Ми дбаємо про Ваш час і комфорт, тому саме таке обстеження  зекономить Ваш час, при цьому покращивши етап діагностики і лікування!

Стандартна комплектація установки ЛОР-комбайну ST-E200 дає можливість проводити весь спектр рутинних діагностичних і терапевтичних процедур, які використовуються в оториноларингології - зрошення лікарськими препаратами слизових оболонок вуха, горла і носа; вимивання сірчаних пробок; вакуум- аспірація і інші найбільш поширені процедури.

Якщо ви давно боялися звернутися до оториноларинголога, чи не могли знайти час, запрошуємо Вас у Франкомед!

Саме у нас якість, доступність і сучасність поєднуються з високим професіоналізмом, безпечністю і легкістю обстеження та швидким і фаховим лікуванням згідно останніми протоклами оториноларингології!

Пам'ятайте, ваше здоров'я, час і комфорт – пріоритет для нас!