ПІП

Спеціальність

1.       

Бєлінський Микита Вадимович

Медичний директор, кардіолог

2.       

Галанджій Мар’ян-Андрій Володимирович

Завідувач хірургічного відділення,  хірург

3.       

Федоров Сергій Валерійович

д.мед.н., професор, кардіолог

4.       

Пилипчук Володимир Іванович

д.мед.н., професор, хірург

5.       

Позур Наталія Зіновіївна

к.мед.н., доцент, терапевт, гастроентеролог

6.       

Балака Святослав Миколайович

к.мед.н., хірург

7.       

Галюк Володимир Михайлович

к.мед.н., доцент, хірург

8.       

Дащенко Юрій Олегович

к.мед.н., анестезіолог

9.       

Іванина Василь Васильович

к.мед.н., хірург

10.   

Козлова Ірена Валеріївна

к.мед.н., доцент, ендокринолог

11.   

Маковецька Тетяна Іванівна

к.мед.н., доцент, гастроентеролог

12.   

Рудник Вікторія Тарасівна

к.мед.н., доцент, пульмонолог

13.   

Терен Тетяна Іполітівна

к.мед.н., доцент, онколог

14.   

Оріщак Діана Тадеївна

к.мед.н., доцент, отоларинголог

15.   

Сандурський Олег Петрович

к.мед.н., уролог

16.   

Чаплинська Наталія Володимирівна

к.мед.н., доцент, пульмонолог

17.   

Гаврилюк Галина Мирославівна

к.мед.н., акушер-гінеколог

18.   

Курилів Галина Миколаївна

к.мед.н., клінічний імунолог

19.   

Бариляк Ірина Василівна

Акушер-гінеколог

20.   

Масник Андрій Ігорович

Акушер-гінеколог, репродуктолог, онкогінеколог, УЗД спеціаліст

21.   

Пилипчук Наталія Олександрівна

Акушер-гінеколог

22.   

Олійник Андрій Ярославович

Анестезіолог

23.   

Багай Мар’яна Володимирівна

Анестезіолог

24.   

Данилків Дмитро Васильович

Анестезіолог

25.   

Фолюш Даніель Тадеушович

Анестезіолог

26.   

Красій Наталія Степанівна

Гастроентеролог

27.   

Беркій Тарас Любомирович

Ендоскопіст

28.   

Томин Ігор Васильович

Кардіолог

29.   

Боднарук Лілія Ярославівна

Лікар – УЗД

30.   

Качур Руслана Вікторівна

Лікар – УЗД

31.   

Стасевич Тетяна Ярославівна

Лікар – УЗД

32.   

Ружило Вікторія Володимирівна

Лікар – УЗД

33.   

Паздерська Христина Володимирівна

Лікар – УЗД

34.   

Гевка Ігор Теодорович

Невролог

35.   

Тачинська Марія Михайлівна

Невролог

36.   

Соловєй Гліб Анатолійович

Ортопед-травматолог

37.   

Чужак Андрій Васильович

Ортопед-травматолог

38.   

Чужак Василь Іванович

Ортопед-травматолог

39.   

Оріщак Остап Романович

Отоларинголог

40.   

Федишин Лілія Любомирівна

Педіатр

41.   

Савчук Лілія Миколаївна

Ревматолог

42.   

Гончар Роман Антонович

Рентгенолаборант

43.   

Шокало Олександр Валентинович

КТ-лаборант

44.   

Симчич Юрій Іванович

Рентгенолог

45.   

Перегінчук Оксана Дмитрівна

Рентгенолог

46.   

Геращенко Андрій Сергійович

Терапевт

47.   

Марусик Юлія-Соломія Богданівна

Терапевт

48.   

Попович Віталій Дмитрович

Терапевт, сімейний лікар

49.   

Мізинюк Тарас Богданович

Уролог

50.   

Дирів Оксана Любомирівна

Хірург

51.   

Телемуха Леся Богданівна

Хірург

52.   

Ломпас Олександр Васильович

Пластичний хірург